Jak pogodzić się ze stratą i żyć dalej?

strata

Wszyscy tez i doświadczamy jakieś straty. Jest to tak naprawdę niestety nieodłączny ów element naszego to życia. Tracimy bliskich, przyjaciół pracę również i pieniądze, ale też i zdrowie, marzenia, czy nawet młodość. Ze stratą też i mierzy się nie tylko w takowym to wyniku śmierci bliskiej nam osoby, ale też i podczas rozstania zakończenia jakiejś relacji, utraty pracy kradzieży, czy nawet i zgubienia jakiegoś to ważnego przedmiotu.

Jak, więc też i widać strata i żałoba towarzyszy nam tak naprawdę przez całe ów życie.Najważniejsze jest to, aby też i zmierzyć się z nią po prostu też i dopuszczając je do siebie. Potraktowanie jej jako takowy to element życia. Brak oporu i zaprzeczenia. Pełne przeżycie straty umożliwia tak naprawdę nam dopiero wtedy na ruszenie dalej. Życie po takowej to stracie jest możliwe, mimo też, że na początku nie zdajemy sobie z tego ów sprawy.

Najczęstsze strategie, które wybieramy po stracie.

Bywa i również tak, że po doświadczeniu takiej o to straty od razu też i chcemy stanąć na takowe to nogi. Dlatego, też i od razu po rozstaniu logujemy się też na takowe to portale randkowe. Jednak jeżeli tez i nie przeżyjemy tej straty wewnątrz to i tak się z nią nie pogodzimy i będzie to na nas ciążyć co też i spowoduje, iż cały proces żałoby nie zostanie tak naprawdę domknięty.

Jeśli nie znaleźliście treści związanych z problemem, z jakim się zmagacie, zapraszamy na wzdecia.pl, gdzie wrzucamy dodatkowe porady ze zdrowia i nie tylko.

Etapy takowego to godzenia się ze stratą.

Warto też i poświęcić na to ów czas, aby też i uświadomić sobie takowy to proces, przez który też i również przechodzimy po doświadczeniu ze stratą. Pomoże nam to tak naprawdę przede wszystkim w takowym to zrozumieniu siebie i tego stanu, w którym to znajdujemy się obecnie, więc jakie są etapy:
– Zaprzeczenie.
– Złość.
– Negocjacje.
– Smutek.
– Depresja.
– Akceptacja.

Poprzedni post Poznaj 5 metod, które pomogą Ci rzucić palenie papierosów
Następny post Odczuwasz samotność? Skończ z tym! Poznaj 3 skuteczne sposoby na nawiązywanie relacji damsko-męskich