Srtona główna Aktualności O rasie Nasze psy Nasze suczki Szczenięta Mioty Galeria Linki Kontakt z nami Księga gości CTR
My Hairy Braveheart - hodowla Westhighland White Terrier - doskonały reproduktor i szczenięta

Poza Westikami, mieszkała z nami również nasza wierna strażniczka
Czarna Terrierka Rosyjska

Niestety 12 marca 2011 roku odeszła za Tęczowy Most... [*]

My Hairy Braveheart - hodowla Westhighland White Terrier - doskonały reproduktor i szczenięta

BUXI Z Bartoszowej Zagrody "Boogie"

30 kwietnia 2002 - 12 marca 2011

DEMON Anvary CS & WITJA Volarius

My Hairy Braveheart - hodowla Westhighland White Terrier - doskonały reproduktor i szczenięta My Hairy Braveheart - hodowla Westhighland White Terrier - doskonały reproduktor i szczenięta

My Hairy Braveheart - hodowla Westhighland White Terrier - doskonały reproduktor i szczenięta

Tęczowy Most

Ta część nieba nazywana jest Tęczowym Mostem.
Kiedy odchodzi zwierzę, które było szczególnie bliskie komuś, kto pozostał po tej stronie, udaje się na Tęczowy Most. Są tam łąki i wzgórza, na których wszyscy nasi mali przyjaciele mogą bawić się i biegać razem. Mają tam dostatek jedzenia, wody i słońca; jest im ciepło i przytulnie.

Wszystkie zwierzęta, które były chore i stare powracają w czasy młodości i zdrowia; te które były ranne lub okaleczone są znów całe i silne, takie, jakimi je pamiętamy marząc o czasach i dniach, które przeminęły. Zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, z jednym małym wyjątkiem: każde z nich tęskni do tej jedynej, wyjątkowej osoby, która pozostała po tamtej stronie.

Biegają i bawią się razem, lecz przychodzi taki dzień, gdy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego lśniące oczy są skupione, jego spragnione ciało drży. Nagle opuszcza grupę, pędząc ponad zieloną trawą, a jego nogi poruszają się wciąż prędzej i prędzej.

To ty zostałeś dostrzeżony, a kiedy ty i twój najlepszy przyjaciel wreszcie się spotykacie, obejmujecie się w radosnym połączeniu, by nigdy już się nie rozłączyć. Deszcz szczęśliwych pocałunków pada na twoją twarz, twoje ręce znów pieszczą ukochany łeb; patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela, który na tak długo opuścił twe życie, ale nigdy nie opuścił twego serca.

A potem przekraczacie Tęczowy Most - już razem..."
Autor nieznany

My Hairy Braveheart - hodowla Westhighland White Terrier - doskonały reproduktor i szczenięta

Czarny Terier Rosyjski - o rasie:

Czarny terier rosyjski to wspaniała rasa, a nasza suczka to inteligentny, ułozony i oddany członek naszego stada. Boogie trafiła do naszego domu wraz z westiczką Goldie. Są w jednym wieku. Planowaliśmy obie suki wystawiać i zapoczątkować hodowle tych ras. Już wkrótce okazało się, że Boogie chorobliwie nie znosi podróży i u celu choćby najkrótszych przejażdżek samochodowych zupełnie nie nadaje się do prezentacji. Spełnia jednak wspaniale rolę stróża domu i bodyguarda dla swoich białych przyjaciół. Całkowicie się im podporządkowała i jest dla nich niezwykle wyrozumiała, zwłaszcza dla Scotta. Jej ulubione zajęcia to sen, zabawy w zieleni i na śniegu oraz zajadanie smakołyków.

My Hairy Braveheart - hodowla Westhighland White Terrier - doskonały reproduktor i szczenięta

Ciekawe strony o czarnym terierze:

• Internetowy Serwis Czarnych Terierow Rosyjskich » kliknij
• Baza Danych Czarnych Terierów » kliknij
• Czernysze » kliknij
• Czarny Terier Rosyjski Wzorzec FCI » kliknij
• Standart rasy w Podaj łapę » kliknij
• Standart rasy na stronie hodowli Nocny Blask » kliknij
• Opis rasy na stronie Psy Elk » kliknij
• Hauward » kliknij
• Willa Taira » kliknij
• Psy » kliknij
• Zanim powiesz mam psa » kliknij
• Tchiorny » kliknij
• Forum CRT » kliknij

My Hairy Braveheart My Hairy Braveheart My Hairy Braveheart My Hairy Braveheart My Hairy Braveheart My Hairy Braveheart My Hairy Braveheart My Hairy Braveheart My Hairy Braveheart My Hairy Braveheart My Hairy Braveheart My Hairy Braveheart